O nás

Společnost FAWOO TECH CZ s.r.o. dováží historií prověřené kvalitní LED produkty. Naše zboží Vám nabízíme do maloobchodního i velkoobchodního prodeje nebo přímo na míru Vašemu projektu.

Poskytujeme poradenství a konzultace na poli energeticky úsporné světelné techniky, nabízíme zpracování světelně technického návrhu osvětlení a simulaci nového osvětlení v rámci Vašich prostor.

Pokud si nové, energeticky úsporné osvětlení nemůžete dovolit, můžeme Vám nabídnout různé způsoby financování a splátkový kalendář ve výši realizovaných energetických úspor.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Tým FAWOO TECH CZ s.r.o.

 

LED osvětlení do průmyslu a prostor s nebezpečím výbuchu (ATEX) - www.led4industry.cz

Na český a slovenský trh dodáváme zboží významných světových výrobců a špiček v led osvětlení jako například Dialight, Valtavalo.

Průmyslové osvětlení do prostřední s nebezpečím výbuchu řady SafeSite výrobce Dialight. Standardní průmyslové provedení DuroSite výrobce Dialight.

Průmyslové osvětlení s nejdelší životností a zárukou na trhu - LED svítidla Vigilant výrobce Dialight.

Záruka výkonu svítidel (L70) 10 let i při vysoké teplotě okolí.

 

LED trubice Valtavalo G4 a E3 stejnojmenného finského výrobce. LED trubice s životností >125 000 hodin. A zárukou 7 let.

Profesionální a průmyslové LED trubice najdete na stránkách www.ledtrubicevaltavalo.cz

LED světelné zdroje FAWOO TECHNOLOGY

Společnost Fawoo Technology, Ltd. byla založena v roce 1989 a ve světě je uznávaná pro své vyspělé vývojářské schopnosti v oblasti LED produktů zahrnující vysoce účinný odvod tepla v kombinaci s prvotřídní kvalitou provedení a komponenty, které zaručují životnost 30 000–50 000 provozních hodin. Kromě toho Fawoo nabízí vynikající kvalitu osvětlení pomocí inovativních neoslňujících čoček a dalších patentovaných technologií, jejichž výsledkem je vynikající reprodukce barev.

Jako držitel mnoha mezinárodních ocenění za design, jako GOOD Design Award a prestižní International Forum Design Award přináší Fawoo do Evropy hrdé dědictví a celosvětové uznání. Nabízí vám hodnotu a jméno, kterým si můžete být v nadcházejících letech jisti.

Copyright © 2010 Fawoo Tech Česká republika | Redesign Ivan Berka / oceania | Developed by Kinet